♥Eskadronas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Eskadronas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nassau (sav. Cropp)

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeTr. 04 29, 2009 1:52 am

Nassau (sav. Cropp) Nas2

Nassau- tai aštuonmetis licenzijuotas, ir mano manymu, pats geriausias eržilas Sad Kiekvienas žirgėnas galėtų jam pavydėti tokio kūno proporcingumo ir raumenyno. Didelis, atletiškas, drąsus ir visoks kitoks- štai koks yra Nassau. Nors iš tiesų kartais jis ir mėgsta patinginiauti, kai kažkas sėdi jam ant nugaros, tačiau mes su dručkiu sugebam susitarti, ir viskas einasi kaip per sviestą silent Atsargus, ypač gražus ir techniškas Nassau šuolis- štai kas mane pakerėjo, tik pamačius jį konūro aikštelėje. Nesidomėjau daugiau niekuo- nei kiek šis eržilas kainuoja, nei koks jo amžius, ir apskritai, ar jis parduodamas- nusprendžiau, kad jis priklausys man. Ir aš neklydau What a Face Įkrito man šitas kaštonis į širdį, ir niekaip nesugeba niekas jo iš ten iškrapštyti...
Išgyrus žirgo šuolį, atėjo laikas aptarti ir jo judesį. Įspūdinga riščia nepasigirsime. Ji nėra "plaukianti" ar kokia kitokia labai graži ir įspūdinga, tačiau nėra ir gremėzdiška arba "kliša". Zovadėlė, nors tiesą sakant, jo šuoliavimo niekada nebus galima pavadinti zovadėle, yra tiesiog įspūdinga. Šuoliai dideli, grakštūs, ir atvirkščiai nei riščia- tiesiogine to žodžio prasme plaukianti, tačiau nepaisant šios harmonijos, jo šuoliai yra tokie dideli, milžiniški ir galingi- jog šuoliuojant dreba visa aikštė.
Nassau- tikras meškinas, tiesiogine to žodžio prasme @. Tikriausiai niekur nerasime mielesnio ir protingesnio padaro už jį. Nors kartais ir atrodo, kad jam keli varžteliai atsisukę, (pavyzdžiui, kai levadoj pradeda gaudyti savo šešėlį, arba, nei iš šio, nei iš to sugalvoja užsitvindyti gardą, snukiu užspaudęs automatinę girdyklą) tačiau pažvelgus į jo gilias akis, nekyla abejonių, kad kartais jis elgiasi taip lyg jam būtų keli šulai atsisuke tik dėl to, nes nori, kad į jį atkreiptų dėmesį.
Na, toks tas Nassau- šiek tiek išpuikęs, bet be galo be krašto mielas, dėmesio norintis, tačiau labai gražus, puikios sportinės formos eržilėnas.

Įsimintinos virtualios datos:

1. 2009.04.28- Žirgas atkeliauja į "Eskadrono" žirgyną ir nuo tos dienos jis priklauso man.

Nassau (sav. Cropp) Nas3

Nassau (sav. Cropp) Nas1

Nassau (sav. Cropp) Nas

Nassau (sav. Cropp) Nas4
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeTr. 04 29, 2009 3:25 am

Vakarop ateinu pas Nassau, nešina maišeliu obuolių.
- Sveikas Sad
Paglostau žirgą. Šis nepatikliai pasižiūri į mane. Dar kartą paglostau ir duodu obuolį. Šis atsargiai paima.
- Nagi, nebijok, būsim draugais Evil or Very Mad
Paglostau jo kaktą.
Žirgius apeina mažą ratuką garde, iš visų pusių apžiūri mane.
- Nejaukiai jautiesii, ką?
Žirgius prieina prie manęs ir suprunkščia. Tada pradeda knapstyti kanopa švarius šiaudus.
- Linksmuolis silent
Paglostau jį per kaklą. O šis regis, mieliau gautų dar obuolį ar du. Tada vėl apeina ratuką garde, vis įkyriai mane stebėdamas. Tada prieina prie manęs, ir tarsi nepatenkintas patraukia orą.
Dar kiek pakalbinu naująjį žirgą ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeKv. 04 30, 2009 12:31 am

Ryte įeinu į arklidę nešina maišeliu obuolių.
Prieinu prie savo sartuko gardo. Šis sugugena.
- Ir tau labas rytas, Nassau. Sad
Atidarau gardo dureles ir įeinu į gardą. Žirgius pastato ausis ir prieina prie manęs, ieškodamas skanėstų.
- Mat kokie mes išalkę : D
Ir duodu vieną obuolį.
Žirgius suėda.
Padedu maišelį prie gardo ir paglostau gražuoliuką.
Tada nuimu poponą ir padedu prie gardo. Žirgius iškiša snukį pro pusiau pradarytą gardą ir ieško obuolių, tačiau neranda, nes jie po poponu pasislėpę.
- He he he xD
Ištraukiuobuolį ir paduodu.
Žirgius sau ramiai stovi.
Tada pasiiimu šepečius ir nušukuoju žirgą, kol kailis pradedA blizgėti. Kai viskas ok, išvalau kanopas.
- Na va, dabar tu tikras sexius What a Face
Paimu prie gardo kabančias apsaugas ir uždedu ant kojų.
Po to uždedu levadinį popončiką ir susegioju diržus.
Uždedu kantarą, prisegu strichą ir išvedu žirgą į levadą.
______________

Parvedu visą išsipurvinusį Nassau į gardą.
- Tu nebūtum tu, jei nesugalvotum išsivolioti su beveik naujo poponu Surprised
Paglostau žirgą ir iš praių nuimu purvinas apsaugas, padedu jas prie gardo.
Po to ir neperlabiausiai švarų poponą.
Paglostau žirgiuką, duodu obuolį ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-04-27

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimePen. 05 01, 2009 3:40 am

09.04.30 Žirgui atlikta profilaktinė apžiūra.

:: Padarytas kraujo tyrimas (žirgas sveikas).
:: Patikrinti kaklo, kojų raumenys (viskas tvarkoje).
:: Patikrinti dantys, burnos ertmė (viskas tvarkoje).
:: Patikrintos kanopos (viskas tvarkoje)
:: Patikrinta kailis ir oda (viskas tvarkoje)
:: Patikrintas valgiaraštis.
:: Išduotas leidimas dalyvauti varžybose.

Žirgas paskiepytas nuo visų plintančių ligų.

Rekomendacijos :
Kiekviena kartą po darbo duoti papildų Eggersman .
Nassau (sav. Cropp) Eggersmann

Veterinarė.
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 2:43 am

Po pietų atskubu pas gražuolį savo.
- Sveikutis No Duodu žirgiukui morką. Šis paima. Patapšonu per kaklą. Jis pastato ausis, matyt nori dar.
- Nebėra Sad
Uždedu žirgui kantarą ir garde prisirišu. Pasiimu prie gardo kabančius šepečius ir nusivalau žirgioką. Šis visos procedūros metu ramiau sau stovi.
Tada sudedu šepečius į dėžę ir pasiimu krapštuką. išvalau visas didžiules keturias kanopas.
- Koks tu didelis :O
Patapšnoju žirgą per šoną.
Tada pasiimu prie gardo esantį pilką ausinuką ir uždedu ant jo ausyčių. Žirgius kiek pasimuisto. Tada paimu kamanas, uždedu. Užsegu meksikankę. Paimu balną, uždedu ant nugaros. Patvarkau pobalnį ir paminkštnimą. ersegu martingalą, prisegu prie skočės ir paveržiu vos vos balną. Žirgius iš karto išpučia pilvą.
- Oi oi oi Very Happy
Paplekšnoju jam per pilvą, šis užriečia ausis.
Paglostau jį, kad atsipalaiduotų. Tada pasiimu kojų apsaugas ir uždedu jas. Tvirtai užsegu. Viską apžiūriu, ar viskas OK. Tada paimu prakaitinį poponą ir uždedu ant nugaros.
- Na, gerai, eime Drugelis
Ir išsivedu sartuką.
_____________

Parvedu žirgą po geros valandos. Prie gardo prisirišu jį, nuimu balną ir užkloju žirgą poponu.
Šis pradeda snukiu trintis kojas.
- Kantrybės, kanrybės, tiktai kantrybės Sad
Nuimu kamanas ir jas pakeičia staigiai kantaras.
Nuimu apsaugas ir įvedu žirgą į gardą.
- Vsio, zuikeli, iki :>
Duodu morką atsisveikindama ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 4:36 am

Vakare įeinu į arklidę. Mane pasitinka kelių žirgų tylūs prunkštelėjimai, tačiau garsiausias iš visų yra Nassau.
Taip, kaip jis atpažįsta mano žingsnius, taip aš atpažįstu jo prunkštimą.
Prieinu prie gardo ir atidarau dureles.
- Sveikas, ryžike Sad ,- pasisveikinu su žirgium, duodu jam morką. Šis meiliai prunkšteli, tarsi pasisveikindamas ir atsidėkodamas už skanėstą.
Uždedu žirgiui prie gardo kabantį odinį kantarą ir išsivedusi jį prisirišu prie gardo buomo.
Žirgius stovi gana ramiai, apžiūrinėja ir nekantrauja, ką gi mes čia darysim.
- Na, ar neskauda tau kojų iš po varžybų? Evil or Very Mad ,- paklausiu didčkio.
Žirgas pakarpo ausimis, tačiau kitaip nereaguoja.
Pasiimu iš krepšio šaldantį kojų gelį ir pakabinusi jo pradedu trinti kojas. Tik pajutęs šaltą ir itin aitraus mėtų kvapo tepalą, šoka atgal ir vos nunusitraukia nuo štricho.
- Opaaa, ramiai, mažyli, viskas yra oreee. ,- nuraminu žirgą ir patapšnoju jam per kaklą.
Šis išpūtęs šnerves, pastatęs ausis ir įbedes akis į mane ir tą tepalą šnopuoja, tarsi 1 000 peilių skristų į jį.
Pasiimu tepalą į rankas ir ramiai artinu jį link žirgo snukio, kad šis jį ištyręės suprastų, kad nėra ko bijoti ,tačiau jis tik dar labiau bijo ir pradeda draskytis.
- Na ir bailys tu, Nassau. Mad
Atsegu štrichą ir apvedu pusratį apie arklidę ir parvedu atgal į vietą.
Dabar daug ramiau, su morkom ir švelniai pripratinu jį prie "baisiojo" tepalo.
Ištrinu visas keturias jo kojas, po to užbintuoju ir įvedusi į gardą, atsisveikinu ir išeinu.
- Iki, čempione Wink
Atgal į viršų Go down
Bonni.
Žirgyno savininkė
Bonni.


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-04-18
Age : 30
Miestas : Vilnius

Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 8:08 pm

2009.05.06

Žirgui buvo apipjaustytos visos keturios kanopos ir perkaustytos.
Laikina kalvė.
Atgal į viršų Go down
http://zirgynas.niceboard.net
Sponsored content





Nassau (sav. Cropp) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nassau (sav. Cropp)   Nassau (sav. Cropp) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nassau (sav. Cropp)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Cropp sąskaita
» Cropp darbai.
» Cropp prekybvietė.
» Vikontas (sav. Cropp.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Sandėliukas.-
Pereiti į: