♥Eskadronas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Eskadronas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Takas tarp gardų.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Bonni.
Žirgyno savininkė
Bonni.


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-04-18
Age : 30
Miestas : Vilnius

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 3:06 pm

Takas tarp gardų. 0721d310 Takas tarp gardų. 0329d110

Arklidžių ypatumai:
*** Gardų dydis 4x4.
*** Kiekviename garde yra langelis vedantis į žirgyno kiemą.
*** Virš kiekvieno gardo kabo po tris galogenines lemputes, kurios pradeda šviesti vos sutemus.
*** Garde randasi po keletas žaislų, mineralinių druskos laižalų ir saldžių obuolinių laižalų.
*** Arklidžių gale yra įrengta vėdinimo sistema.
*** Gardai yra kreikiami pjuvenom ir iš viršaus padengti antialergišku kraiku.
*** Garde yra automatinė girdykla, dvigubos ėdžios.

Gardai yra kreikiami 6:30 ryte ir 20:30 vakare.
Arklininkai: Jolanta ir Edvinas.
Groom'ės: Gedvilė ir Laura.

Žirgų šėrimui naudojami pašarai:

Adjust
Takas tarp gardų. Adjust11

Classic
Takas tarp gardų. Clasic11


Žirgai kas trečia dieną yra išvedami į levadą/ganyklą.


Takas tarp gardų. 0648la10
Atgal į viršų Go down
http://zirgynas.niceboard.net
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 10:44 pm

Po darbelio vienose arklidėse dar tenka keltis į kitas.
Čia žirgų visai mažai, taigi ir darbą baigsiu greit. Pasiimu šakes, karutį ir išmėžiu gardus. Atitįsiu kraiko maišą, ir pakreikiu gardus. Baigusi valymą prašluoju taką tarp gardų, ir pašeriu žirgelius.

Vakarop vėl grįžtu pašerti žirgų. Kitame karutyje vežu pašarus, bei veterinarinius papildus.
Pašėrusi žirgus, išeinu iš arklidžių, prieš tai jas užrakindama.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 12:20 am

Šiandien per savo vėlavimus nespėjau tinkamai pasirūpinti arklidėmis, tačiau man atleido ir tuo pasirūpino kita šaunuolė Gedvilė.
Aš vakarop užeinu į arklidę, ir imuosi darbo valant žirgų gardelius. Išvaliusi gardus, prašluoju arklidę, ir pašeriu žirgus. Pašėrusi dar kiek pasitrinu prie žirgų, ir nusprendusi,kad laikas išeiti išeinu iš arklidės.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitimeKv. 05 07, 2009 6:58 pm

Ketvirtadienio rytas. Lygiai 6:30 atėjo laikas išvalyti gardus ir pašerti žirgus. Pasikviečiu Laurą pagalbon ir mudvi pasiskirstome darbus. Nieko nelaukę nupėdinam į sandėliuką pasiimame incventorių ir išvalome visus gardus, bei juos pakreikiame. Kai išvalome gardus aš prašluoju arklides. Tada pašeriame žirgus rytiniais pašarais. Belieka laukti pietų meto.

Pietų metas. Laikas būtų išvesti šiuos padūkėlius į levadas bei ganyklėles. Pasikviečiu grūmus bei arklininkus ir mes imamės darbo. Tiek kiek galime tie žirgų išvedame. Tada grįžtame ir pasiimame likusius.
Po dviejų valandžiukių parvedame žirgus ir juos pašeriame. Jie pavalgę laimingi.

Vakaras. Per naują teks išvalyti gardus bei juos pakreikti. Imamės su Laura bei Gedvile darbo.
Atlikus darbus, pašeriame žirgelius ir baigiame darbą. Aš išeinu paskutinė, taigi arkllides užrakinu, prieš tai išjungdama apšvietimą.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 7:43 pm

Ketvirtadienio popietė. Arlidėse vaikšto mano padėjėjos Laura ir Gedvilė.
- Laurut, tu geriete, vėl rytinį darbą atlikai? ,- paklausiau.
- Kaip visad. Na, tau lakas nemiegoti. (:
Nusijuokusi einu imtis darbelio. Sandėliuke susiruošiu pašarus, ir įv. papildus. Karutin susikrovusi pašeriu visus žirgus. Loviai tik braška nuo jų tokio susidomėjimo pašaru.
- Mm. Naujas pašarus, kur gi nesidžiaugsi. Bėje, Laura ir Gedvile, išveskit žirgus į ganyklas ir levadas. Aš pasitvarkyti noriu.
- Gerai ,- ir per 20 minučių arklidės tapo tusčios.
Ėmiausi darbo. Gardą išmėžiau, išlaviau ir naujai pakreikiau. Nublizginau grotas duris ir lenteles su duomenimis. Po 2 valandžiukų intensyvaus darbelio baigiau. Sutvarkiau sandėliuką ir išėjau kieman. Ten pamačiau arklininkes parvedančias žirgus.

***

Vakarop vėl atėjau. Čia beliks tik pašerti šitus nuostabumus.
- Na, kaip jiems sekės levadose?
- Puikiai. Pasiautėjo žirgeliai. Na, mes jau eisim ,- pasakė arklininkės.
Aš pasilikau viena ir suriuošiau pašarus kiekvienam horsui. Juos pašėriau, ir baigiau darbą.
- Na, keturkojyčiai. Lėksiu jau.
Išėjau prieš tai užrakindama arklides.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Takas tarp gardų.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Sandėliukas.-
Pereiti į: