♥Eskadronas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Eskadronas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Farina (sav. Choco)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitimeŠt. 04 25, 2009 2:14 am

Farina (sav. Choco) 156bkwk

FARINA
Cor De La Bryere x Wacht

Žirgo vardas: Farina
Žirgo lytis: Kumelė
Žirgo amžius: 9 metai
Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo paskirtis: Prof. Konkūras


Farina (sav. Choco) 16gdbv4
Farina (sav. Choco) Fdeqdw
Farina (sav. Choco) 6rpkrk
Farina (sav. Choco) 1z2gmio
Farina (sav. Choco) 21n096p
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitimeAntr. 04 28, 2009 2:54 am

Ateinu pas kumelaitę nešina morkomis ir obuoliais. Kumelė pasitinka mane sužviegdama. Wink
- Sveika.
Paglostau kumelę ir jai puolus prie obuolių, duodu kelis obuolius. Patenkinta Farina žvilgteli į mane meiliomis bei meilės kupinomis akimis ir išteplioja mano striukę seilėmis.
- Šaunuolė mergyt, taip ir toliau... Mad
Nuvalau Fariną ir iškrapštau kanopas. Palaukiu kol ji suėda obuolius ir išsivedusi iš gardo, pradedu balnotis.
- Dirbsim šiandien... What a Face
Pasibalnojusi kumelę užšoku ant jos ir mes pajudame aikštės link. Paglostau ją.

*

Grįžtame po varginančios treniruotės kaitrioje saulėje.
- Gerulė. Suspect
Ištariu Farinai ir patapšnoju jai per petį. Farina pavargusi pasideda galvą ant peties. Duodu jai morkytės gabaliuką ir nuimu kamanas. Uždėjusi kantarą, nuimu balną, apsaugas ir t.t. Baigiu ją valyti ir įvedu gardan. Kumelaitė prie ėdžių, kuriose jos laukia šilti musliai.
- Skanaus! cyclops
Farina apsirijusi net nepakelia galvos į mano pusę. Susitvarkau inventorių, paimu žieminį poponą, kurio nebe prireiks ir išeinu, uždariusi gardo duris.
flower
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-04-27

Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitimePen. 05 01, 2009 3:36 am

09.04.30 žirgui atlikta apžiūra.

:: Padarytas kraujo tyrimas (žirgas sveikas).
:: Patikrinti dantys, burnos ertmė (viskas tvarkoje).
:: Patikrinta kailis ir oda (viskas tvarkoje)
::Žirgui išduotas leidimas dalyvauti varžybose.

Prieš varžybas rekomenduojama žirgui duoti :
Golden Mineral
Farina (sav. Choco) Nxno9i

Veterinarė.
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitimePir. 05 04, 2009 8:24 pm

Artėju prie Farinos gardo ir ji mane pasitinka meiliu sugugenimu. Evil or Very Mad
- Mano mažulė. ;]*
Paglostau kumelę, atidarau gardą ir prieinu prie jos. Paduodu obuoliuką ir jai paprašius antro vaidinu kad nieko nematau. ;D Kumelė stumteli mane ir aš atsisukusi pabučiuoju jos snukutį. Evil or Very Mad
- Reik treniruotis, ne už kalnų varžybos. ;]
Nusivalau kumelę, užmetu apsaugas ant visų keturių galūnių ir pasibalnoju Fariną. Užšoku ant jos ir mes nurisčiuojame link aikštės.

*

Grįžtu vedina Farina greta. pale
- Gerutė mergaitė, kaip aš be tavęs apsieičiau?? ;[ clown
- Myliu. Arrow
Patapšnoju kumelės ryžą kakliuką ir nubalnoju mergyte. Duodu obuoliuką ir nuvalau ją, kad blizgėtų. ;]
- Še tau už gerą darbą,. Sleep
Įmetu muslių, kurių rekomendavo veterinarė. ;] Pabučiuoju Farinos kaktą ir išeinu pas Laurą Lux.
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 7:48 pm

Ateinu pas kumelę nešina obuoliuku. Sušeriu jį kumelei, pamačiusi ją. Atsidarau gardą ir uždedu kumelei kantarą.
- Labas, šaunuole mano. Evil or Very Mad
Paglostau ją, išvedu iš gardo. Pasibalnoju Fariną ir uždedu jai naujus bintus, kadangi šiandien nešoksiu, o josiu išjodinėjimą. Užbintavusi visas keturias kojas, supurškiu uodegą ir iššukuoju ją. Užsagstau kamanų dirželius, pabučiuoju snukutį:
- Myliu tave. Ir niekada tavęs nepaleisiu. albino
Užšoku ant kumelės, pasiimu pavadį ir išjudame aikštės link. Bet prisiminus, kad neužsidėjau šprunto, grįžtu atgal arklidėn. Nušoku nuo Farinos ir uždedu jai špruntą. Vėl užlipu ant kumelės. Išjoju iš arklidės.

*

Po varginančios treniruotės grįžtu. Vedu Fariną šalia, atleidžiu balną ir atsegioju kamanas. Nubintuoju nuo kojų bintus, pametu juos prie dežės. Duodu kumelei dar obuoliukų, ištraukusi juos iš dežės. Nuimu balną, nuvaliau kumelę švariai ir pamasažuoju nugarą. Kumelė patenkinta išsiriečia ir žaidžia lūpa. Smile Patapšnoju Farinai per kaklą ir įvedu į gardą. Nuimu kamanas ir šiek tiek pakasau jai snukutį.
Palieku Fariną garde.
- Iki kito karto! Wink
Kumelė puola voliotis, o aš tuo tarpu susirenku visą inventorių ir išeinu prie Lauros Lux gardo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Farina (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Farina (sav. Choco)   Farina (sav. Choco) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Farina (sav. Choco)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Laura Lux (sav. Choco)
» Choco*colos sąskaita

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Sandėliukas.-
Pereiti į: