♥Eskadronas

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share

Proud Spell.

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Žirgyno savininkė
Biscuits.

Pranešimų skaičius : 165

Proud Spell. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Proud Spell.   Proud Spell. Icon_minitimeTr. 04 29, 2009 12:44 am

Proud Spell. Proud%20spell%20head%20shot

Žirgo vardas: Proud Spell.
Žirgo veislė: Anglų Grynakraujis.
Žirgo tėvai: Proud Citizen x Pacific Spell.
Žirgo lytis: Kumelė.
Žirgo ūgis: 168 cm.
Žirgo amžius: 4 metai.
Žirgo gimimo data: 2oo5.
Žirgo paskirtis: Lygiosios Lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2oo8.12.21.
2oo9.o4.11. buvo sukergta su Indian Charlie.

Žirgo charakteris: Išdidi ir nenugalima... Maža, bet begalo stipri... Miela ir nuoširdi... Pasitikinti ir mylinti žmonės, bet... nekenčianti dėmesio... Dažnai padės, bet dar dažniau atstums...
Prisileis, ir pasakys "Sėskis", bet... po sekundės jau gulėsi, ten, kur ji niekada nebuvo, ir jos ten niekada nebus... Niekada nepaims iš rankos skanėsto, bet... pasilenks, kad įkasti ir, kad tu suprastum, kad jai tavęs nereikia... Tačiau, jau pervėlu... Tu jau esi priklausomas nuo jos, tačiau ji nuo tavęs- niekada... Niekada... Ji niekada nenusiris iki tavo lygio... Ji niekada neprašys atleidimo... Ji tik pasakys "Tai tavo pareiga, ir aš to niekada nedarysiu... Niekada..."
Niekada nemaniau, kad gali būti tokių žirgų kaip ji, kaip Proud Spell. Ji niekada nepasiduos ir ilgai kovos... Kai neliks jėgų, jų atsiras, nes tik tu, tik tu turi jų į valias. Proud suteiks jėgų, Proud nepaliks bėdoje. Niekada nepaliks bėdoje šeimininko, niekada nepaliks draugų...
Žirgo ir mano susitikimas: Užsukau į Horse Paradise parduodamų žirgų arklides ir ilgai klaidžiojau, kol pamačiau Ją. Nepažystama gražuolė stovėjo ir žiūrėjo į mane, o aš į ją. Taip prastovėjome porą minučių, aš priėjau prie jos ir paglosčiau. Ji apsisuko ir žvelgė į tolį, o aš supratau, kad man reikia jos. Ilgai galvojau apie jos veriantį žvilgsnį ir galutinai apsisprendžiau nusipirkti gražuolę. Laukiau ilgą dieną, minutės slinko, o dažnai sustodavo. Vakare atlėkiau pas kumelę ir supratau, kad ją turiu: ant jos gardo kabojo užrašas, PARDUOTA MON AMIE. Nudžiugau ir priėjau prie jos. Pasiskolinau kantarą ir persivežiau čia, į Bėrą Vėją.
Čia prasidėjo mūsų ilgas bendravimas, kuris buvo nebeprasmis. Mes tapome geros draugės, mes abi tai jautėme, aš žinau. Aš žinau, kad ji pakeitė savo principus, ji prisirišo prie manęs tai pat, kaip prisirišau prie jos. Ji pasikeitė, ir tapo meili, tačiau tik man. Ji neprisileidžia kitų žmonių, tik mane, tačiau... Teko skirtis... Man teko ją parduoti, ir aš niekada su tuo nesusitaikiau, kaip ir ji... Aš negalėjau žiūrėti, kaip ją veda į treilerį, kaip ji muistosi ir nenori... Ašaros tekėjo upeliais, nes žinojau, kad jos daugiau niekada nepamatysiu... Norėjau bėgti paskuj ją, pasivyti ir pasakyti: "Neliūdėk, mažute, viskas bus gerai". Norėjau mesti jojimą, nejojau ilgą laiką, kai vieną vakarą peržiūrėjau mūsų jojimo video. Ir aš supratau, kad man jos reikia. Aš visada galvojau apie Ją, negalėjau miegoti, nes sapnavau tik ją. Ir niekada nesusitaikiau su jos netektimi. Tačiau vieną kartą, vėl atgijo viltis ją susigražinti. Vėl pakilo viltis, kad galime lėkti hipodromu kartu. Vėl kartu... Amžinai. Tuo metu tariausi su šeimininke dėl pardavimo, kaina buvo milžiniška: 900 000 lt. Tačiau aš buvau pasiryžusi tai paaukoti. Pardaviau visus savo geriausius žirgus, geresnius už ją, bet netokius mylimus. Taip surinkau 900 000 lt ir atbėgau pirkti jos. Tačiau, kaina pakilo. O visos sąskaitos buvo iššluotos. Papasakojau visą savo istoriją pardavėjai, ir ji man ją pardavė už 850 000 lt. ir pasakė: "Tikiuosi, jūs niekada nesiskirsite". Tai įvyko, ta praraja užsivėrė, vėl grįžo viskas į savo vėžias. Ant jos nejojo niekas, nes pirmame žingsnyje gulėdavo ant žemės. Tačiau, mes darome, ką mokame ir mums puikiai sekasi.
Žirgo fotoalbumas:

Proud Spell. 610x1
Proud Spell. 610xy
Proud Spell. Ioii

Nuostabaus grožio kumelė galvoja pora minučių į priekį. Jeigu ji mato ir nujaučia, kad nelaimės, pradės lėkti, skristi kaip vėjas, kad tik tai neišsipildytų. Tai dažniausiai ir neišsipildo. Iš 12 startų- 2 trečios vietos, 3 antros ir 7 pirmos vietos. Niekada nenusileidžia kitam žirgui, niekada nenusileidžia kitam žmogui. Proud Spell patenka į daugiausiai uždirbusių anglų grynakraujų dešimtuką. Ji yra 9- oje vietoje, uždirbusi $1,514,840. Neseniai pasiekė naują savo rekordą, uždirbo $2,123,610. "She loves to run, and we love watch her run".- yra pasakęs jos treneris.
Žirgo video:
2oo8 Kentucky Oaks.
2oo8 Alabama Stakes.
2oo8 Delaware Oaks.
2oo8 Mother Goose Stakes II vieta.
Apie Proud Spell...
Su Eight Belles.

Startai ir laimėjimai:
09/20/08 Fitz Dixon Cotillion S. 2
08/16/08 Alabama S. 1
07/12/08 Delaware Oaks 1
06/28/08 Mother Goose S. 3
05/02/08 Kentucky Oaks 1
04/05/08 Ashland S. 3
03/08/08 Fair Grounds Oaks 1
02/09/08 Silverbulletday S. 2
10/27/07 Breeders' Cup Juvenile Fillies 2
09/15/07 Matron S. 1
08/25/07 White Clay Creek S. 1
07/30/07 Maiden Special Weight 1
Išrinkta 2oo8 metų trimete kumele.

Proud Spell. Kik
Proud Spell. Opopop
Proud Spell. F0236e5d32c7004d4895ed3badc423ee598
Proud Spell. 87da01758a545cafa5e8fabc0f6195a983
Proud Spell. 5a9a55191045ea7a9162c8ddb9cf0cd344
Proud Spell. 1ce17bf5439b3e3afeb12d9e02320ec5867
Proud Spell. 65f98f4fc9c8b97debc0cd0a920af76f670
Proud Spell. F190bcf6edc29dc91e951dd9d5b66e71546
Proud Spell. 7ac290da8fa58b840d93add5c1b176f6795
Proud Spell. 58388217e0668471fd9cf2e136ade57c976
Proud Spell. Proudspell

Proud Spell. MonAmiegardinisinventorius

Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Antr. 05 19, 2009 4:09 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Žirgyno savininkė
Biscuits.

Proud Spell. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Proud Spell.   Proud Spell. Icon_minitimePen. 05 01, 2009 4:44 am

Tyliai slenku arklidėmis, jau beveik, o gal visai pilnomis. Kas žino, ar dar atsiveš kas nors daugiau žirgų? Niekas. Tačiau, negalvodama apie arklidę, prieinu Proud Spell gardą. Kumelė mane pamatė dar ankščiau, todėl jau neramiai sukiojosi garde.
- Sveika, mažute. Wink Kaip atostogos?
Proud' ė linksmai sužvengė ir šoktelėjo į orą. Įėjau į gardą, stipriai ją apkabinau ir pasakiau.
- Kaip ir žadėjau, kibsime į darbą.
Pasiėmiau prie gardo gulėjusius šepečius, tada įsinešiau juos į vidų ir atidariau dėžę, išsitraukiau kietąjį šepetį su šukytėmis. Su pastariosiomis iššukavau susivėlusius karčius, su šepečiu- uodegą. Čia jau reikėjo padirbėti, tačiau rezultatas labai nudžiugino. Sumečiau šepečius atgal ir išsitraukiau minkštąjį šepetį su guminiu gremštuku. Su guminuku išmasažavau visus purvus, kurių buvo labai mažai, nes kumele Anglijoje labai tinkamai rūpinosi. Pabaigusi gremšti, nubraukiau dulkes su minkštu šepečiu, kailiukas pradėjo neryškiai blizgėti. Padaviau mielybei skanėstą ir perėjau į kitą pusę. Dar su minkštu šepečiu nubraukiau dulkes nuo snukučio, kuris matėsi- buvo prisisotinęs energijos. Vėl pradėjau gremšti purvus, tačiau dabar jau nuo kitos pusės. Kai pabaigiau viską nušukavau su minkštu šepečiu ir nepalikau nė dulkelės. Padėjau šepečius į vietą ir pasiėmiau kanopinį. Tingiai pasilenkiau prie pirmosios kanopos, ją tai pat tingiai išvaliau, o Spell vis nenustigo vietoje. Šeip ne taip su savo tingumu kovojau ir išvaliau kanopas.
- Na, va. Dabar tu iš vis gražuolė. Twisted Evil
Išsinešiau šepečius iš gardo, juos padėau prie jo ir įmečiau savo čempionei keletą obuolių ir skanėstų.
- Skanaus ir iki.
Atsisveikinau ir linksmai nuėjau arklidėmis, pasiruošusi ryt dirbti su Proud' e.

Biscuits.
Žirgyno savininkė
Biscuits.

Proud Spell. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Proud Spell.   Proud Spell. Icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 2:20 am

Kaip ir vakar buvo žadėta, šian jau keliauju arklidžių taku pas savo mielybę Proud' e. Kumelė garde nerimsta, netrumpai stovėjo mažutė.
- Sveika. Pagaliau pasitreniruosim. @
Spell' ingė iškišo galvą ir linksmai sužvengė. Įsinešiau į gardą šepečius, nors darbo mažai buvo. Išsitraukiau minkštą šepetį ir nubraukiau visas dulkes nuo mano šiuo metu matomos pusės. Pavaliau pavaržos vietą, kojas. Perėjau į kitą pusę, vėl nubraukiau visas dulkes, jų čia buvo daugiau, tada pavaliau pavaržos vietą ir kojas. Tada padėjau šepetį į vietą ir išsitraukiau kietąjį šepetį. Iššukavau vos vos susivėlusius karčius, tada išrinkau iš uodegos pjuvenas ir iššukavau. Padėjau kanopų gremštuką į vietą, pasiėmiau į rankas kanopų gremštuką. Su juo be problemų išgremžiau visas keturias kanopas. Išsinešiau dėžę iš gardo, ją padėjau šalimais ir uždariusi duris, nubėgau į balninę. Grįžusi su trainingo balneliu, pavarža ir pobalniu. Pastarąjį uždėjau, tada balnelį ir truputį paveržiau pavaržą. Pasiėmiau į rankas lenktynines kamanas ir jas uždėjau, susegiau dirželius.
- Mes jau pasiruošusios, taip? Evil or Very Mad Oi, bintai.
Greitai pasiėmiau į rankas bintus, užsukau ant priekinių kojų, tada galinių. Ir galiausiai išėjome į hipodromą.

Grįžome po treniruotės po kažkur vienos valandos. Proud jau nuleidusi galvą lėtai ėjo. Aš irgi buvau nusikalusi. Kai priėjome gardą, lėtai į jį islinkome. Atveržiau pavaržą ir nuėmiau visą mantą nuo nugaros. Atsegiau visus dirželius ir nuėmiau kamanas.Spell pasipurtė ir pasilenkė valgyti šieno. Tuo metu nunešiau balną, pobalnį, pavaržą ir kamanas į balninę, kai grįžau, nusukau priekinius bintus, tada galinius. Įdėjau į lovį obuolių, morkų ir skanėstų. Kol Proud' ė užkandžiavo, susukau bintus ir sutvarkiau viską prie gardo. Tada prieėjau prie kumelės ir ją apkabinau.
- Iki, mažute. Wink
Uždariau gardą ir patraukiau link arklidžių durų.

Sponsored content

Proud Spell. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Proud Spell.   Proud Spell. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Proud Spell.
Atgal į viršų 
Puslapis 11