♥Eskadronas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Eskadronas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Laura Lux (sav. Choco)

Go down 
AutoriusPranešimas
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Laura Lux (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Laura Lux (sav. Choco)   Laura Lux (sav. Choco) Icon_minitimeŠt. 04 25, 2009 2:14 am

Laura Lux (sav. Choco) 2d18c4o Laura Lux (sav. Choco) Hvqa7q

LAURA LUX

Žirgo vardas: Laura Lux
Žirgo veislė: Trakėnė
Žirgo amžius: 9 metai
Žirgo lytis: Kumelė
Žirgo paskirtis, paruošta: Išjodinėjimas (Grand Prix)


Laura Lux (sav. Choco) 24njod1
Laura Lux (sav. Choco) 2nklwno
Laura Lux (sav. Choco) 2uqdt74
Laura Lux (sav. Choco) 23itqfo
Laura Lux (sav. Choco) 1zxl3d5
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Laura Lux (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laura Lux (sav. Choco)   Laura Lux (sav. Choco) Icon_minitimePir. 05 04, 2009 8:44 pm

Atbėgu pas kumelę.
- Sveika, šiandien skubu. Tad greit pajudinsiu tave ir lėksiu. Sad
Atidarau gardą, iškrapštau kanopas, užmetu kantarą ir išvedu kumelę iš gardo. Prisiruši ją ir staigiai nušveičiu. Mad Pasibalnoju ir pasišokėjusi nuo žemės užšoku ant jos.
- Lekiam, mes ready. Crying or Very sad
Paraginu kumelę ir mes nužingsniuojame link aikštės.

*

Grįžtame. Nušoku nuo Lauros. Staigiai pagriebiu cukraus iš dežės ir duodu jį kumelikei. Nuimu visą inventorių. Prabraukiu Lauros kailį šepečiu ir įmetusi jį atgal į dėžę, uždarau Laurutę garde. Prieš tai ją stipriai apkabinu ir atsiprašau:
- Gaila, bet šiandien nespėjau ilgiau su tavimi pabūti... Nėra laiko šiandien tiesiog. ;[ Rytoj pabūsim ilgeliau manau. Wink
Pabučiuoją ir susirinkusi inventoių, nulekiu. Like a Star @ heaven
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Laura Lux (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laura Lux (sav. Choco)   Laura Lux (sav. Choco) Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 6:12 pm

Ateinu pas kumelę. Ji jau laukia manęs iškišusi savo snukutį pro langelį. :]]
- Sveikute. :]]] Kaip gyvenasi? Pailsėjai?
Atidarau gardą ir kumelė iškart apieško mano kišenes. Radusi obuoliuką, bando jį ištraukti. Bet aš jai pati paduodu obuoliuką. Kumelei kramsnojant jį, užmetu kantarą, išvalau kanopas ir išvedu iš gardo. Prisirišu prie grotų gardo ir nusivalau Laurą. Jos snukelis atrodo nepakartojamai: balti purslai tiesiog veržiasi jai iš nasrų, obuoliukų sėklelės krinta iš pravertų lupyčių. :DDDD
- Na ir skaniai tu čia sukramsnojai.
Kumelaitė nusiprunkščia ir papurto galvą. Šitaip padariusi aptaško mane tais purslais. :DDD Bet aš tik nusijuokiu, apsivalau. Paglostau kumelės snukutį ir pabalnoju ją. Užšoku ant Lauros Lux dailios nugaros. Paveržiu balną ir mes išjudame iš arklidės. :]]

*

Parvedu kumelę. Ji visa šlapia, apsiputojusi. Pavargo labai.
- Nereikėjo durniuot. :]]
Pasakau ir paglostau ją. Kad nesupyktų. Nuimu balną, šlaput šlaputėlį pobalnį ir ir padedu juos į šoną. Nubintuoju kojas, atsagstau kamanas ir išimu laužtuką. Laurutė apsidžiaugia ir nusižiovauja. Paglostau jos šlapią kaklą ir stengiuosi ją nuvalyti. Man žinoma nelabai sekasi. Užmetu poponą prakaitinį ir palieku ją garde.
- Iki kito karto. Evil or Very Mad
Susirenku daiktus, šlapią pobalnį nunešu laukan džiūti ir palieku kumelaitę besivoliojančia. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laura Lux (sav. Choco) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laura Lux (sav. Choco)   Laura Lux (sav. Choco) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Laura Lux (sav. Choco)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Farina (sav. Choco)
» Choco*colos sąskaita

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Sandėliukas.-
Pereiti į: