♥Eskadronas


 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Mažoji aikštė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Bonni.
Žirgyno savininkė
Bonni.

Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-04-18
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 8:15 pm

Mažoji aikštė. Mazojiaikste
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://zirgynas.niceboard.net
Bonni.
Žirgyno savininkė
Bonni.

Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-04-18
Age : 25
Miestas : Vilnius

Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 4:30 pm

Ateinu į aikštelę vedina savo gražuoliuko Salinero, pataisau parišimus išilginu kordą ir mosteliu botagu, kad Salis pradėtų žingsniuot. Po dešimties minučių išgraginu risčia, dar labiau išilginu kordą, Salinero bėga aukštai keldamas kojas. Po septynių minučių vėl mosteliu botagu ir išraginu eržilą zovadą. Po penkių minučių keičiame pusę, pristabdau Salinero iki risčios, po trijų minučių vėl zovadą. Po dviejų minučių sustabdau, nuėmu kordą ir paleidžiu Salinero vieną palakstyt.
Šis iškart nulėkė į aikštelės galą ir pradėjo duotis kaip koks trimetis eržilas. xD Po penkiolikos minučių sugaunu gražuolį, prisegu kordą, patrumpinu ir pavedžioju Salinero po aikštelę dešimt minučių, poto atlaisvinu visus dirželius ir išvedu mažių į prausyklas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://zirgynas.niceboard.net
Pripsė.

Pripsė.

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-05-01
Age : 23
Miestas : Šiauliai

Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitimeSk. 05 10, 2009 10:23 pm


Praveriu vartelius ir kartu įeinam su Clinton aikštėn. Šis pastovėjas eržilėnas pradeda riščiuot ir temptis. Patraukiu labiau jį už kordo ir uždarau vartelius. Einu link aikštės viduriuko vis išilgindama kordą. Atsistoju,viską susitvarkau ir paraginu Clinton balsu ,kad eitu žinsgniu. Šis išgirdęs meta ožį ,gumos susitempią ir Clinton privalo bėgti surengta galva. Po dešimties minučių riščios sustabdau jį ir leidžiu pažingsniuot penkias min. Tada paraginu zuikutį botagu ir šis pradeda siusti. Vis paraginu jį botagu ir pridedu balsu. Po šitų kelių minučių išsidūkimo jis pradeda bėgt normaliai. Pagiriu jį ir paraginu. Šis pakelia dešinę priekinę koją ir atsispiria. sumeta piestą,ožį ir briką bei pradeda zovaduot. Vis pristabdau jį ,bet ir paraginu , kad neužgestu. Po dešimties minučių zovados sustabdau jį. Paraminu jį ir ištiesiu kairią ranką. Šis kaip mat sustoja. Prieinu prie jo,paglostau ir pagiriu. Atsegu kordą ir prisegu prie kito žąslo. Apsuku jį ir paraginu jog šis eitui ratu. Po penkių minučių plevesavimo paraginu jį ir duodu jam dešimties minučių riščios.
-Labai gerai {:
Pagiriu jį ir suduodu ore su botagu. Clinton nusiperdžia ir dėjęs briką nubėga zovaduodamas. Patempiu aš už kordo ir šis kaip mat susirenkia ir pradeda zovaduot kaip žirgas ,o ne kaip nevisprotis arklys. Po šių dešimties minučių zovadėlės sustoja jis. Pagiriu balsu ir leidžiu jam pažingsniuot kelias minutes. Pieinu prie jo,nujamu gumą ir paploju jam per kaklą. Clinton sužlibina į mane gražios akytem ir įkvėpias oro išpučia viską pro šnerves. Vėlik jį paglostau ir patraukiam link arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
choco*cola

choco*cola

Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 24
Miestas : Klaipėda

Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 8:36 pm

Atjoju čia su Farina. Kadangi šiandien nešoksiu, josiu čia šiaip. Paglostau kumelę ir paveržiu balną. Pasitrumpinu pavadžius ir šprunta, bei pradedu risčiuoti. Lankstau kumelę ir kadangi nesiduoda palenkiama kairėn, į kairę dirbu daugiau. Užkandus Farinai žaslą, patempiu pavadžiu nagliau ir toliau lengvai judinu žasliuką. Po kelių minučių inirtingos risčios kumelė pasiduoda, tad aš jai duodu lengvesnės risčios. Šiek tiek parisčiuojam ramiai ir siaurai. Po 10 minučių tokios risčios, su perėjimais į žingsnį, pakeliu zovadą. Iškart neišleidžiu kumelės, zovaduoju kairėn tad ir išlenkiu ją kairėn. Stipriai laikau kaire koja, kadangi Farina vis bando sukti į voltą. Išorine koja ir pavadžiu išlaikau ją lygiai. Pajutusi kad Farina jau plešia užpenčius, apraminu ją iki vidutinės zovados. Paglostau viena ranka ir tada išlenkiu ją dešinėn. Paskui tiesiai pajoju, tada suku į voltą ir taip vėl išlenkiu kairėn t.y. į vidų. Pakeičiu kryptį įstrižaine. Jos metu pakeičiu kojas kas du tempus. 1 kartą pakeičia labai gerai, atsispiria, jaučiu, kad stengiasi. Paglostau ir toliau sėdžiu tiesiai, pasuku kumelės galvą kairėn ir patraukiu dešinę koją prie pavaržos, paspaudžiu ir susėdžiu tą tempuką. Neveluoja. Paglostau viena ranka ir toliau nuzovaduoju į kampą. Ten susuku voltuką ir ties tiesiąja paplatinu. Neišleidžiu kumelės kadangi poto ji užsidega. Vėl patrumpinu zovadą ties trumpąja sienele. Kumelė paklauso, aš suku į vidurį ir nuskersuoju nuo vidurinės linijos kairėn. Šiek tiek jai pasispiriojus stipriau paspaudžiu koja ir kumelė padaro tai ko prašau. Pakeičiu koją ir tą patį pakartoju dešinėn. Vėl pakeičiu koją ir paglostau kumelę. Parisčiuoju 5 minutes. Lankstau kumelę. Darau petį vidun, kuris šiandien Farinai sunkiai gaunasi. Sėdžiu tiesiai ir darau lenkimą į vidų, laikau vidine koja, išorinę koją atitraukusi atgal nuolat spaudžiu kad išliktų ėjimas į priekį. Paglostau kumelę kai pagaliau padaro gerai. Duodu laisvą pavadį ir pažingsniuoju.
Vėl pasiimu trumpesnį pavadį, tik šprunto šįkart duodu daugiau. Paplatinu žingsnį ties įstrižaine. Kumelė labai ramiai, nesitampydama jį paplatina, už tai ir paglostau. Keliu į risčią, sėdžiu balne. Risčiuoju aštuoniukėmis. Nedidelėmis aštuoniukėmis risčiuoju vidutine risčia. Po kelių minučių platinu ties kiekviena tiesiąja, o ties trumpąja prisiimu.
- Gut, sehr gut! Surprised
Paglostau ją ir pasiaurinu risčią. Aprisčiuoju 20 m. voltuką tokia risčia ir keliu zovadą. Zovaduoju aikštės viduryje, 30 m. voltu. Dirbu išorine ranka, kad kumelė neužkąstų žaslo. Pastatymą išlaikau vidinį. Apzovadavusi tokius kelis voltus, suku į tiesiąją ir aikštės gale, ties C padarau puspiruetį. Farina susierzina ir pradeda strikinėti, pereina į žingsnį. Nepuolu jos daužyti ar mušti, pačiai reikėjo labiau išlaikyti kojomis ir sėsti atgal. Dar kartą ramiai pakeliu į zovadą ir pakartoju piruetą. Šįkart pavyksta geriau nei anąkart, bet ne puikiai. Paglostau kumelę ir nuzovaduoju iki kito aikštės galo. Ten pakartoju piruetą. Po pirueto išjojusi į tiesiąją paaktyvinu zovadą. Aikštės gale pereinu į žingsnį. Įstrižainės metu paplatinu jį ir paglostau kumelę, kadangi nesitampydama puikiai tai atliko. Keliu į zovadą, paglostau, kumelė paklausė ir kilo nuo kojos. Pakartoju tuos pačius dalykus ką dariau ir į kitą pusę.
Parisčiuoju su kumele ilgu pavadžiu. Ji ištiesia savo grakštų kakliuką ir aš jai paploju per petį. Aprisčiuoju keletą ratų, kol kumelė šiek tiek atsipūsta. Perėjusi į žingsnį pasuku išėjimo link. Kadangi netoli arklidės yra miškelis, aš pasuku jo pusėn vietoj to, kad nuobodžiai žingsniuotume aikštėje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Pripsė.

Pripsė.

Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-05-01
Age : 23
Miestas : Šiauliai

Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 10:17 pm


Atsitempiu čionai baltut baltutėlį Clinton'ą. Nusivedu jį į aikštės viduriuką, pakeliu balną ir veržtelėju pavaržą , tada išsitraukiu kilpas , įkišu pėdą ir šoktėliu viršun. Atsisėdu, susitvarkau ir spustėliu žirgui blauzdele. Ramiai ,bet plačiu žingsniu einam priekyn. Po keletos minučių žingsnio paraginu eržilėną pentinais ,o tada ir šambu ,kad pasikeltumem riščia. Clinton'as susispyria kojom ir pkayla ristute.
Paristenam į vieną pusę dišmt minučių ir į kitą. Apšiltinu žirgėno galvą, susirenkiu, padarau pastatymą. Apjoju porą ratų ir pradedu daryt voltukus neišleisdama žirgėno galvos. Po dešimties minučių apšildinimo atmetu kairę koją atgal ir su dešine koja jį paraginu. Gražiai pasikeliam zovadėlę ir pazovaduojam porą ratų ,o tada suku mažulį kairiau išlaikau galvytę ir zovaduojam į nedidukę statmenėlę vos 80 centimetrų. Artėjam vis arčiau ir arčiau šitos kliūtelės ir tik kylant žirgo priekinėm kojom pakylu aš ir sugrūdu pentinus giliau bei paraginus šamberjeru labai galingu šuoliui perskrendam mes tą mažką ir menką kliūtielę vos ne pereinam.
Nuzovaduojam tolau nuo kliūties ir pagiriu žirgą tik žirgas išgirdęs žodį 'geras' ima stoti. Aš jam neleidžiu ir paraginu visais įmanomais būdais ,kad šis neužgestu.
Parzovaduojam vėlik į statmenėlę ,bet šįsik jin pakelta iki metro. Zovaduoju su baime jog jis nusuks ,bet ir su nuojauta ,kad jis šoks. Prie pat kliūties likusių trijų tempu įsėdžiu balne atsilošus, likus vienam tempui įspaudžiu žirgėnui pentinus ir pridėjus šambą skriejam šią kliūtį truputuką iš toli, bet nieko nesureagavę paploju zuikeliukui per kaklą ir nuzovaduojam tolyn. Sustabdau jį žingsniu, išgiriu jį ir pažingsniuojam penkias minutes. Apkeičiam pusę ir pasikeliam zovadėlę. Ramiai vos ne kenteriu ,bet paplatindami šoliuojame į lygiagretes vieno metro ;
Ramiai, ramiai šoliuojam mes į tas kliūteles. Prie pat vos nevos išsilaikau kilpas kojose ir jau kylu nespėjus užduot Clinton'ui stekučiu jis jau kyla ir deda tokį šuolį nuo kurio mano plaukų gumutė išslenka iš plaukų.
-GERAS, LABAI GERAI!
Išgiriu žirgą balsu ir sustojam riščia. Apriščiuojam ratą ir stojam žinsgniu. Užkrentu pupuliui ant kaklo ir apsikabinus pažadu jam pintinę obuolių.
Po keliolikos minučių darbo sukam arklidės pusėn. Ramiai išeinam iš aikštės, atveržiu balną ir einam arklidėn {:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
Mažoji aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mažoji aikštė.   Mažoji aikštė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mažoji aikštė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Po atviru dangumi :: Jojimo aikštės.-
Pereiti į: