♥Eskadronas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Eskadronas


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Konkūro aikštė.

Go down 
+4
Pripsė.
Aiste.
Chanzy
Bonni.
8 posters
AutoriusPranešimas
Bonni.
Žirgyno savininkė
Bonni.


Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2009-04-18
Age : 30
Miestas : Vilnius

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeAntr. 04 21, 2009 8:10 pm

Konkūro aikštė. Konkuroaikste


Paskutinį kartą redagavo Bonni., Št. 05 16, 2009 2:51 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://zirgynas.niceboard.net
Chanzy




Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-04-28

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeAntr. 04 28, 2009 8:39 pm

Ateinu į aikštę vedina Milongu. Mudu smalsiai dairomės, nes atvykome tik varžyboms, todėl visos vietos naujos ir labai įdomios. Man svarbu pamatyti, o Milui - dar ir pauostyti. Tad kelionė iki čia užtrunka, o ir atėjus nė kiek ne mažiau smalsu. Aš tik džiaugiuosi, nes bent jau ožių nebuvo.
Atėjusi į aikštę, randu neblogą maršrutą, ir nusprendžiu jo nebekeisti. Kliūtys man tinkamo aukščio, iki 1.1 metro ir didėjančiu sunkumu, todėl man pats tas. Nedaug, bet gerų kliūtelių. Tad prisiveržiu pavaržą, išsitraukiu kilpas ir drąsiai šoku ant besiruošiančio žengti pirmyn žirgo.
- Ką tu darai, nesveikas gal?- šūkteliu, kai man belipnat jis pradeda eiti tolyn.
Užsiropštusi, duodu švelnų impulsą, bet ir to jam per daug - rauna iš vietos į priekį. Aš lošiuosi atgal ir traukiu pavadį.
- Ne, nu bet tu nesveikas, tikrai..
Susirenku kuo tvirčiau pavaduką ir šiaip ne taip išsiprašau lygaus ramaus žingsniuko. Po 10 minučių, nereikia net pavaduko labai stipriai laikyt.
Kai jau "išmoksta" žingsniuot, lengvai spusteliu ir Milongas pakelia gražią risčią. Net nustembu, nes vėl tikėjaus idiotiškų ožių. Parisčiavę 10 minučių, pereinam į zovadą.
- Bet tau kažkas pasidarė, gal mano valdžią pajutai?- tariu ir suploju ranka per kaklą.
Pazovadavę apie 10 minčių, vėl prilėtinam iki risčios ir paimam kryžiuką iš abiejų pusių.
- Gerutis, net keista tave tokį jot..
Vėl keliam energingą zovadą ir pradedam jot maršrutą.
Sušokam pusmetrinę statmenukę, po jos - 70 cm lygiagretes ir tokio pat aukščio statmeną. Tada šuoliuojam kairiau link trainyko, barškindami įveikiam ir jį. Peršokę dqr porą statmenukių, atsiduriam ties sistema iš trijų kliūčių. Įeinam ne visai tiesiai, todėl tobulumo nebesitikiu. Pirmas dvi barškinam, o trečią ir numetam. Bet niekis, visvien energingai pagiriu žirgą ir pristabdau jį iki risčios.
Aprisčiuojam porą ratų, tada pažingsniuojam. Kai žirgiukas atvėsta, nušoku nuo jo ir iškart pastveriu pavaduką, kad nepabėgtų.
- Šaunuolis šiandien buvai, kad ir kaip begalvočiau,- pagiriu glostydama.
Kiek pasivaikštom, ir išsivedu Milą į laikinuosius namus.
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2009-04-27

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimePen. 05 01, 2009 3:28 am

Įžengiame į aikštę su L'Espoir.
Apžingsniuojame kelis ratus aplink aikštę, apžiūrime kliūtis.
Pradedame apšilimą ir pasikeliu į risčią.
Laviruojame tarp kliūčių, darom perėjimus,sustojimus.
L'Espoir šiandien keistai atiduoda galvą.
-Šelmi,kažką jau primastei, ne? Evil or Very Mad
Toliau risčiuojame, pakeitinėjam puses, ant tiesiųjų pasilankstom.
Prie kampo pasikeliu į zovadą , ir pakeitinėju kojas tarp kliūčių, pazovaduoju laisvai.
Sustojimai, vėl risčia ir t.t
Galiausiai persivedu į žingsnį,ir duodu žirgui atsikvėpti.
Po 5 minučių, perbėginėju iš risčios 4 kavaletes.
Taip kelis kartus iš vieno volto iš kito. Truputį prilaikau eržilą, nes kitaip jis šoka per viršų.
Pasikeliu į zovadą ir peršoku 70 cm statmeną.
L'Espoir senai šokęs,kaip ir aš todėl nugrybavau..
Pakartojam ir labai gerai pataikom, atjojam ir visa kt.
Dabar sugalvoju lengvą maršrutą :
1. Statmena 85 cm
2. Lygiagretės 1m
3. Statmena 1m 10 cm
4. Sistema 1m 10 cm
5. Vaivorykštė 1m 15 cm
6. Mūras 1m 20 cm
Taigi į statmeną ateinam ramiai ir pataikom šauniai, todėl net nekliudom karties. Į lygiagretes biški per daug papspaudžiau ir gavos nekas, bet nebuvo metimo. Statmena švari. Sistemoj teko pavaryt, nes eržilas jau norėjo spurkti. Į vaivorykštę atėjau per ramiai ir eržilas truputį iš toliau šoko, bet buvau pasiruošus. O mūro prisibijojo, bet šoko labai gerai. :]]
-Geeeras berniukas ,- paglosčiau žirgą ir pervedžiau į risčią.
Šiek tiek padirbau dar ant risčios,pabėginėjau kavaletes ir pagyrus žirgą pervedžiau į žingsnį.
Po 5 minučių išėjome su eržilu žingsniuot į laukus.
Atgal į viršų Go down
Pripsė.

Pripsė.


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-05-01
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 3:59 pm



Ramiu žingsniuku ateinu su Clinton į aikštelę. Apsidairom ,o čia
jau ir maršrutėlis padarytas iš reikiamo dydžio tai maždaug 1.1o metro.
Ramiai sau galvoj pasisakau jog čia tik aštuonios kliūtelės ir mes
jas įveiksim. Pasivedu CLinton tolėliau ir baigiu dasiveržti balną dar ir kilpas išsitraukiu. Įkišu pėdą ir šoku ant jo. Užlipusi susidedu kojas į kilpas ir spustėliu blauzda. Širmukas lėtu žingsniuku eina į priekį.
-Sakyčiau gal energingiau clown
Užtrenkiu jam blauzdom ir jis pradeda eiti sparčiau.
-Labai gerai {:
Paploju jam per kaklą ir pavaikšton dar keletą minučių.
Na,ką paspaudžiu blauzdele labiau ,bet šis sustumia ausis į galą ir pradeda.
Aš niekur neisiu!. Aš užtrenkiu labiau. Eisi!, Širmukas pasispiria į priekį ir pradeda riščiuot. Po dešimties minučių riščios padarom voltukus,pastatymus su galvą šiaip galvą susirenkiam na ir daugiau pakeičiam pusę ir tą patį padarom. Po visos riščios pradedam pakylynėt zovadėlę. Vis niūriau vis niūriau Clinton'as vis lėtina šuolį. Truputį paspiriu kulnais jam iš šonų ir pažaidinėju . Šis vis labiau spartiną šuolį. Vis pagirdama jį balsu apzovaduojam porą ratų ir lėtai einam į statmenėlę 80 cm. Clinton'as pamatęs kliūtį įsigreitėja ir jumping'ą padaro tiesiog nerealų. Nusileidžiam minkštai ir puikiai šoliuojam į voltą ir dar kartelį persošokam tą pačią kliūtelę. Labai gerai sakydama jam sustojam žingsniu.
Prieinam prie pirmosios kliūtelės kur parašyta Start.
Suskaičiuoju iki dešimt ir keliames zovadėlę ir įškart einam pirmąją kliūtį.
1 metro. Prie kliūties paspaudžiu Clinton'ą blauzdom ir kylant jo priekinėm kojom pakylu ir aš. Puikiai perskrendam mes tą kliūtelę ir tik priekinėm žirgo kojom pasiekus žemę suku jį į kairę šokt antrosiosi kliūties.
Vėl labai puikiai peršokam tik ,kad labai įsilėka. Paraminu jį švilpimu ir įeinam į trečiają kliūtį. Dabar atžaidinėju pavaduku ir dar nuostabiau peršokam šią kliūtelę. Pasuku žirgėną į dešinę ir atzovaduojam į ketvirtą kliūtį. Clinton'o aussytės į priekį ir galvoja koks čia niekas ,man palyginus.
Clinton'as atsispiria iš toliau ir peršoka kliūtį vis geriau ir geriau.
Dabar suprantu koks jis nuostabus žirgas. Nerealių nerealiausias. Neveltui
jam aju dešimt metų ,bet tai nereiškia jog jis negali šokti kaip jaunas eržilas ir pasimaivyt prie gražių kumelių. Pasuku jį į kairę paragimu jį ir pasukus į dešinę peršokam penktają kliūtelę. Vėliai pasuku jį į dešinę ,apjojam voltuką ir kylam į šeštają kliūtį. Sušaukiu žirgėnuųi ,kad labai puikiai ,o šis atstato ausis į mūriuką vieno metro ir nerealiai stipriai jį peršoką jog man net nėra ką ant šito gėrio veikt. Užbaigiam maršrutą aštuntają kliūtimi ir lauko zovados sedėsenoi giriu žirgą.
-Esi ne tik gražus ,bet ir nuostabus Shocked
Sustojam į riščia ir atlaisvinus pavadį apriščiuojam pusę rato. Sustojam žingsniu,atlaisvinu jam balną ir pavaikštom kelias minutes.
Po to nulipu nuo žirgėno,paploju jam per petį ,atsegu meksikankę ir sutraukius kilpas išeinam į arklides {:
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.


Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2009-04-27
Age : 29
Miestas : Šiauliai.

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeŠt. 05 02, 2009 7:41 pm

Atsivedu į aikštę Nassau.
Priveržiu balną ir apvedu ratą aplink maniežą, tada nuimu poponą ir padedu jį ant maniežo sienelės.
Paglostau žirgių ir išilginu kordą, žirgas pradeda bėgti gana ramia riščia.
Ristele pavaikau jį į abi puses po 15 min, tada leidžiu atsikvėpti ir pavedžioju.
Po to Išilginu kordą ir keliu žirgą zovada.
Zovada prasideda keliais ožiukais ir pasispyrėjimais, bet nieko tokio.
Į abi puses pavaikau jį zovada po 7 minutes ir pavedžioju.
Tada nusegu kordą ir padedu jį ant sienelės.
Išsitraukiu balnakilpes ir užlipu.
Iš karto keliu žirgą zovada ir kiek padirbam voltuku.
Žirgius bėga labai gerai.
Tada iš lengvos ristelės užeinam 50 cm statmeną.
Žirgius lengvai atsispiria ir tiesiog puikiai ją perskrieja.
Pagiriu jį po šio šuolio.
Po to einam ant 80 cm lygiagrečių.
Čia jau reikia šiek tiek žirgiuką dastumti, tačiau mes ją įveikiam be problemų.
Po kliūties nulydžiu blauzda ir vedu į 110 siaurą statmeną.
Šis mano vedimas buvo nevykęs, žirgas šoka kiek iš toliau nei turėtų, aš atsilieku nuo šuolio ir žirgas barškina, bet nemeta.
Darom voltą ir kartojam šį šuolį.
Dabar žirgą išlaikau iki pat paskutinio tempo ir tik tada suspaudžiu jį, šis šoka ir dar kaip, jaučiu puikų skriejimą.
Pagiriu jį po šio šuolio ir mes nušuoliuojam toliau.
Po to užeinam 130 cm siaurą statmeną.
Žirgius visas skersas eina į šią kliūtį, ji aukšta ir labai siaura, tačiau mano laiku sureaguota reakcija padeda peršokti šią kliūtį.
Pagiriu žirgą po šio puikaus šuolio.
Mes pažingsniuojam geras 10 minučių ir tada nulipu nuo žirgo ir vėl prisegu kordą.
Išilginu jį ir vaikau žirgą per kavaletes.
Šis gerai per jas bėga, aukštai kelia kojas.
Per jas pavaikau po 15 min į abi puses ir tada atveržiu balną, uždedu poponą ir pavedžiojusi 20 min vedu Nassau į gardą.
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola


Pranešimų skaičius : 151
Join date : 2009-04-25
Age : 28
Miestas : Klaipėda

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 8:41 pm

Atžingsniuoju su Farina. pale Apeinam porą ratų apsižvalgymui ir keliu į risčią. Paraginu pentinais, kad kumelė pabustų. Evil or Very Mad Risčiuojame energinga, platoka risčia kol kumelė atsipalaidavusi leidžiasi lankstoma.
- Sunkoka man su tavim. Mad
Paglostau ir tęsiu darbą. Lankstau Fariną, pasiruošiu ją parkūriukui. Ilgo apšilimo nedarau, tad keliu į zovadą. tongue Farina pasispardo, bet greit aprimsta. Leidžiu jai padūkti ir paplatinu zovadą. Zovaduoju lauko zovada, bet nepaleidžiu pavadžių visiškai, vistiek judinu žaslą, kad neužkąstų padlikė. No Paglostau ją ir aplėkusi kelis ratus, susiaurinu zovadą. Sėdu į balną ir užeinu mažą statmenikę apšilimui. Kelis kartus ją pašokinėjus, pažingsniuoju. pale
Vėl paraginu pentinukais ir kylam į zovadą. Apzovaduoju ratą ir užėjusi statmeną suku į lygiagretes. Neaukštas, 90 cm. Pataikau iš toliau, bet nesusedėjau ir Farina padarė pustempį kadangi buvo per mažai kojos, per daug lindimo į priekį. Kadangi tai mano mazas, nebaudžiu jos. Pakartoju tas pačias lygiagretes. Šįkart pataikau gerai ir Farina pasistengia. Paglostau ją ir nieko per daug nelaukdama užeinu maršrutėlį. Užeinu tokį kokį radau paskutinįkart paliktą:
Lygiagretės 90 cm
Statmena 110 cm
Lygiagretės 120 cm
Trainykas 115 cm
Vanduo 130 cm
Sistema (statmenos 2) 100 cm
Statmena 110 cm
Lygiagretes Farina peršoka puikiai. Pataikau, susėdžiu, viskas ok. ;] Paglostau ir laikau ritmą toliau, kadangi reikia pataikyt į statmeną. Pataikau iš toli, bet paspaudžiu kojom ir pentinais ir Farina šoka be problemų. Kadangi pataikau į statmeną iš toliau, automatiškai atstumas keičiasi į lygiagretes. Tad laikau ritmą, bet šiek tiek paplatinu. Lygiagretes Farinai patinka šokti ir yra lengviau. Po šuolio ji pasispardo nuleidusi galvą, bet aš timpteliu pavadžiais ir toliau nuzovaduoju savo keliais. ;] Į trainyką kumelė patraukia, bet ne taip žiauriai, kad sustabdyčiau ją ir tampyčiau. pig Meta, kadangi palindau. Rolling Eyes Apzovaduojam ratą ir suku kairėn, į vandenį. Pataikau gerai, susėdžiu ir nekišu pavadžio. Farina pasistengia. Deda šuoliuką belenkokį, kadangi trainyke biški užsigavo. Idea
- Šaunuolė.
Pašnibždu jai į ausį, zovaduodama lauko zovada. Pabaigiu maršrutą peršokdama mažą sistemikę. Neaukštą tokią. Tik metriuko. ;D Kadangi Farinai tai menkas vargas, duodu jai pačiai išmastyt. Evil or Very Mad Peršokam ir paskutiniąsias lygiagretes. Be vargų įveikiam maršruto pabaigą. Ir apzovaduoju dar vieną ratą, lauko zovada. Kad kumelė atsipūstų. Pervedu ją į risčią ir duodu pavadį. Aprisčiuoju kelis ratus, aštuoniukes.
- Gana. Surprised
Pasakau Farinai ir pervedu į žingsnį, pabaigiu treniruotę. Duodu kumelei cukraus, atleidžiu balną ir atsegu apatinę kamanų kapsulę. ;]
Apžingsniuoju ratą ir nužingsniuoju savais keliais, namulio. Embarassed
Atgal į viršų Go down
Pripsė.

Pripsė.


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-05-01
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeAntr. 05 12, 2009 8:34 pm


Atsitempiu savąjį baltuką į saulėtą aikštę.
-Vuo jėtau, kaip karšta šiandien rabbit
Paploju savo zuikiui per kaklą, dasiveržiu balną ir išsitraukius kilpas užšoku ant jo.
Spsutėliu pentinais jam ir pradedam eiti žingsniu. Pažingsniuojam dešimt minučių ir spustėliu Clinton pentinais iš šonų. Jis nulenkia ausis į galą ir sumetęs ožį iena žingsniu. Aš paimu pavadžius į vieną ranką ,o kitoj pasilieku steką. Paraginu jį pentinais ir užtrenkiu steku per pilvą. Jis įškart sumeta ožį ir pradeda riščiuot.
Pariščiuojam paprastai apie dešimt minučių. Tada įsėdu į balną,nesikelnodama pažaidžiu pavadukais ir praginu pentinais šis kaip mat susirenkia galvą ir bėga plačia ristele. Perlipam per kelias kavaltes, iš abiejų pusių. Pakeitinėjam riščios pusę.
Galiausiai pasuku jį kairėn ir paraginu pentinais bei uždedu stekučiu per subinyką. Šis eržilėnas sumeta kaip visad ožį ir pradeda šoliuot.
-aš tau, tuoj kai dėsiu per subinyką tau, pasibaigs visi ožiai. cheers
Nubaudžiu žirgėną pentinais ir šoliuojam maždaug dešimt minučių. Pasuku jį dešinėn,paraginu labiau ir užduodu stekučiu jam per šykną šis paima ir pakeičia koją. Paploju jam per kaklą ir įtempiu pavadį. Paraginu pentinais ir garžiai bei plačiai zovaduojame susirengia galvą. Apzovaduojam ratą ir įeinam į kryžiuką 90 centimetrų ;. Vėlik pakartojam šuolį ir labai gerai jį perskriejam. Paploju zuikučiui per kaklą ir zovaduojam į statmenėlę vieno metro ;
Peršokam tą mažą mažą statmenėlę ir nušuoliuojam tolyn. Paploju gražuoliukui per kaklą ir vėl pakartojam šuolį. Labai puikiai gėnas ją peršoką ir nuzovaduoja toliau.
-Šaunuolis, esi . pig
Pagiriu jį ir pažingsniuojam dešimt minučių. Nušoku nuo žirgėno,atveržiu balną,sutraukiu kilpas ir paplojus kačiui per kaklą išsivedu jį arklidėn. {:
Atgal į viršų Go down
Pripsė.

Pripsė.


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2009-05-01
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeKv. 05 14, 2009 10:42 pm


Atsivedu Clinton aikštelėj. Nusivedu baltutį į viduriuką ir atsitempiu keletą karčių ir pasidarau kavaletes [riščios ,o kitas zovados]. Baigiu dasiveržti balną,išsitraukiu kilpas ir užšoku ant gražuoliuko. Paploju jam per kaklą ir paspartinu jo žingsnį.
Pažinsgniuojame ramiai penkias minutes ir pasikeliam ristele. Labai paprastu riščios žingsniu judam pirmyn. Po dešimties minučių pradedu atžaidinėti žirgo galvą ir platinti jo žinsgnį. Šis viską labai puikiai padaro. Vėlik jį paraginu ir pavibruoju vidiniu pavaduku ,akd išlaikyčiau mažulio galvytę. Padarom keletą voltų ,aštuoniūkių ir perlipam per kavaletes. Dar pariščiuojam kelias minutes į kairę pusę ir apkeičiam pusę į dešinę. Įsėdu į balną ir nesikelnodama vis rengiu žirgo galvą ir pavibruoju vidiniu jog išlaikyčiau jo galvą ir jis bėgtu gan plačiu žinsgniu. Po penkių minučių padarau žirgo pastatymą ir dešinę pusę ,bet ir išlaikau jį blauzda ,kad neužgestu ir bėgtu šalia tvorelės. Clinton'as susimėto ir išsitiesia. Užtrenkiu jam stekučiu ir sužaidinėju pavadį šis kaip mat susirenkia ir daro pastatymą.
-Labai gerai Shocked
Pasakau žirgui šiuos žodžius,palaisvinu pavaduką ir surengta galva pasikėliam zovadėlę. Clinton išmokytas kilt nuo geros kojos tai taip ir padaro. Apzovaduojam porą ratų ir labai lėtai einam į kavaletes. Pereinam per jas ,pasuku jį dešinėn ir darydami voltą vėl lipam per kavaletes. Taip pažaidinėjam kelias minutes ir galiausiai sustojam žinsgniu. Atleidžiu pavaduką ir paploju jam per kaklą.
Po tryjų minučių žinsgnio pasiimu pavadį ir įškart susirenkiu žirgą. Paraginu jį blauzdom ir paduodu jam stekučiu per kaklą, eržilėnas pašoka ir pradeda ristent.
Pariščiuojam paprastai susirengę galvą dešimt minučių ir sustojam vietoj. Paimu lygiai abu pavadžius ir traukus atgal raginu blauzdom. Clinton suprantą komandą eiti atgal tai taip ir eina. Vėlik sustabdau jį ir paglostau bei pagiriu balsu. Pakeičiam pusę ir pasikeliam zovadėlę. Vėl padarom voltą ir einam į kavaletes. Ramiai atskaičiuoju tempus ir ant reikiamų vietų paraginu jį. Pažaidinėjam taip keletą minučių ir sustojam žingsniu. Išgiriu jį labai labai ir atlaisvinu pavadžius. Atveržiu balną ir pažingsniuojam porą ratų. Tada nušoku nuo jo, paplekšnoju jam per kaklą, sutraukiu kilpas ir parsivedu zuikį arkldiėn {:.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimePir. 05 18, 2009 6:25 pm

Šiandien ruoštis varžybėlėms atskubėjom su Casandra. Konkūro aikštėje tusčia ir šilta. Užsikeberiokštinu ant žirgo, o grūmės paprašau,kad pastatytų maršrutą su kliūtmis iki 1.30. Tuo tarpu kol ji stato maršrutėlį mes apšylsim. Blauzdele paraginu kumelę risnoti, vėliau zovaduoti. Zovadą ji greitina, tačiau jai to neleidžiu. Peršokam pora kryžiukų ir ramiai atrisnojam prie gūmės.
Pasižiūrim maršrutą ir jį sušoksim. Užvedu į zovadėlę, taigi pirmosios dvi kliūtys 1.10. Puikiai, Prieš kliūtį Casandra atsispiria tobulai, aš pasilenkiu tobulai atiduodu pavadžiu gerai, kulnas vietoje, kelieniai neplaukia, grįžimas į balną ne toks jau tragiškas. Puiki maršruto pradžia. Toliau seka sunkėsnė kliūtis 1.20 tačiau pspaudžiu Casą,kad neplaukiotų ir nedarytų nesamonių, pasilenkiu ir puikiai grįžtu į balną. Vėliau seka dar pora kliūtelių, 1.20. Galiausia paskutinis posūkis ir paskutinės kliūtys 1.30 statmenos. Casandra pradeda tampytis, taigi šiek tiek paimu pavadį ir paraginu stekučiu. Ji nelabai apsiramina, bet rauna tokį šuolį, po kurio likau nustebus. Paskutinė lygiagretė, Casandra iš nervų rauna vėl tobulai, kulnas stovi gerai, keliai neplaukioja. Baigus maršrutą paploju širmei per kaklą. Zovaduojam, o vėliau sustojam. Pabaigėm maršrutą labai gerai.
- Casa, reik tave dažniau sunervuot, rodytum tokius puikius šuolius ,- juokaudama sakau.
Nulipu nuo kumelaitės, ir ją išsivedu.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-04-28

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 12:38 am

Pasitreniruoti paskutinį kart atžingsniuojam su Casandra. Ši išsišokinėja.
- Nu baik jau, baik.
Nulipu nuo Casandros, ir pasitaisau pentinus. Priveržiu atsilaisvinusią pavaržą, ir užsiropsčiu ant kumelės. Žingsniuojam, kol nuraminsiu šitą keistą padarą, o vėliau priliečiu blauzda šonus, ir ji pradeda risnoti. Šaunuolė, pliusas tas,kad pagaliau ji per risčią nesusiklaidina ir gražiai kelia kojas. Risnojam, aš irgi sėdžiu puikiai, stengiuosi viką daryt ramiai ir be nervų, nors jau greit varžybos. Pora kart paplatinam risčią, ir imamės zovaduoti. Casandra, puikia stiksi zovadoje, mano sėdėsena irgi nebloga. Zovaduodamos peršokam pora kryžiukų, nors mums nėra ką su jais veikti. Vėliau, paprašau arklininko, kad pastatytų maršrutą su kliūtmis iki 120 centimetrų ir 130. Kai jis baigia, padėkoju uuž darbą ir paraginu Casandrą zovaduoti. Pirmoji kliūtis stamenėlė, Casą paskatinu prie šuolį ir mane nudžiugina jos puikus atsispyrimas. Pasilenkiu, atiduodu pavadžius, kulnas kaip ir vietoje, grįžimas balnan geras. Kitos kliūtelės panšios, bet Casa jaučiasi susijaudinus. Likus trims kliūtims iki 130 centimetrų, Casandra norėjo stoti, bet paspaudžiau ją prie šuolį ir širmiukė gražiai peršoko. Pabaigus maršrutą risnojom ir ilsėjomės. Paplojau žirgiukui per kaklą.
- Šaunuolė. Gražu žiūrėt, kad taip ir per varžybėles būtų. Bet viskas bus gerai.
Pabaigai peršokom po lygiagrečių po 130 centimetrų. Kol arklinikas dėliojo kliūtis, mes ant pievelės pavaikščiojom žingsneliu, laisvu pavadžiu, kad Casa kiek atsipalaiduotų. Baigėme treniruotę, ir grįžome į arklides.
Atgal į viršų Go down
Kornelija

Kornelija


Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2009-05-02
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:51 am



Įžengiame į aikštę su Masimo.
Apžingsniuojame kelis ratus aplink aikštę, apžiūrime kliūtis.
Pradedame apšilimą ir pasikeliu į risčią.
Laviruojame tarp kliūčių, darom perėjimus,sustojimus.
Masimo šiandien aip ir visada atiduoda galvą labai lengvai.
-Geruutis,šiandien padirbėsim ,ar ne ?
Toliau risčiuojame, pakeitinėjam puses, ant tiesiųjų pasilankstom.
Prie kampo pasikeliu į zovadą , ir pakeitinėju kojas tarp kliūčių, pazovaduoju laisvai.
Sustojimai, vėl risčia ir t.t
Galiausiai persivedu į žingsnį,ir duodu žirgui atsikvėpti.
Po 5 minučių, perbėginėju iš risčios 4 kavaletes.
Taip kelis kartus iš vieno volto iš kito.
Pasikeliu į zovadą ir peršoku 70 cm statmeną.
Masimo senai šokęs,kaip ir aš todėl nugrybavau..
Pakartojam ir labai gerai pataikom, atjojam ir visa kt.
Dabar sugalvoju lengvą maršrutą :
1. Statmena 85 cm
2. Lygiagretės 1m
3. Statmena 1m 10 cm
4. Sistema 1m 10 cm
5. Vaivorykštė 1m 15 cm
6. Mūras 1m 20 cm
Taigi į statmeną ateinam ramiai ir pataikom šauniai, todėl net nekliudom karties. Į lygiagretes biški per daug papspaudžiau ir gavos nekas, bet nebuvo metimo. Statmena švari. Sistemoj teko pavaryt, nes eržilas jau norėjo spurkti. Į vaivorykštę atėjau per ramiai ir eržilas truputį iš toliau šoko, bet buvau pasiruošus. O mūro prisibijojo, bet šoko labai gerai. :]]
-Geeeras berniukas ,- paglosčiau žirgą ir pervedžiau į risčią.
Šiek tiek padirbau dar ant risčios,pabėginėjau kavaletes ir pagyrus žirgą pervedžiau į žingsnį.
Po 5 minutes pažingsniavome ir išėjome namulio.
Atgal į viršų Go down
http://www.one.lt
Sponsored content





Konkūro aikštė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Konkūro aikštė.   Konkūro aikštė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Konkūro aikštė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mažoji aikštė.
» Išjodinėjimo aikštė.
» Dresūros aikštė.
» Konkūro maniežas.
» Konkūro treniruotės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
♥Eskadronas :: Po atviru dangumi :: Jojimo aikštės.-
Pereiti į: