♥Eskadronas

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share

flood'as.

Go down 
AutoriusPranešimas
Keira.

Keira.

Pranešimų skaičius : 50

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeSk. 05 03, 2009 4:53 pm

Paliko įspūdį.
Nerealu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
BlackMoonGirl

BlackMoonGirl

Pranešimų skaičius : 91

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeSk. 05 03, 2009 5:16 pm

Nerealiai. Net ašara nuriedėjo skruostu man...
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola

Pranešimų skaičius : 151

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeSk. 05 03, 2009 9:11 pm

Nerealu. Apsiverkiau... clown
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.

Pranešimų skaičius : 76

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeSk. 05 03, 2009 9:17 pm

Danke šon :>
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.

Pranešimų skaičius : 59

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeSk. 05 03, 2009 11:37 pm

Dieve, žliumbiu jau pusvalandį ir tavo mintys privertė mane apgalvoti kaip aš elgiuosi ant žirgo.
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:11 am

Na, kaip bebūtų keista aš neverkiau. Nei čia tikra istorija nei ką, ir nesusimąsčiau, kaip aš elgiuosi su žirgu nes elgiuos manau pakankamai gerai, kaip neprofesionali raitelė, ir nemanau, kad raiteliai, kuriems žirgai nebenaudingi nusiveda į mišką ir juos nušauna, tad nesuprantu, ko čia jums ašara riedėt turėtų (Copp - nesusiję. Rašinys patiko : )
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:15 am

Nu, bet pagalvok, jei būtum jo vietoj, ką jaustum?
Nebūtų skaudu ?
Nebūtų pikta?
Nebūtų gaila?
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:24 am

Žmogaus vietoj?
Aš taip net nesielgčiau.
Žirgo vietoj? Taip, emocijos būtų, bet tik tuo atvėju. Aš manau, jog su savo žirgu tikrai elgiuos gerai, ir giriu, nes mokomės kartu ir jau tokio žiaurumo lygio tikrai nepasiekčiau. O šis rašinys tikrai graudus, žirgo gyvenimo istorija jo lūpomis, bet aš vistiek neverkiau, ir manau jūs savo emocijas čia tik aprašot, dar labiau pagirdamos Cropp. darbą, nors manau jai užteko to, kad jos darbas yra geras, ir ji tikrai kūribinga.
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:35 am

Ei, nu nesipykit :>
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:42 am

Aš pavyzdžiui nesipykstu, o atsakau žmogui į klausimą ir išreiškiu savo nuomonę pabrėždama, jog neverkiau xD
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 1:45 am

Nesipyykstam gi. :]]
Tiesiog mes gal jautresnės už Keirą. Na , bet vistiek nemanau kad neesi patempus žirgo, nubaudus steku or something like that.
Atgal į viršų Go down
Pripsė.

Pripsė.

Pranešimų skaičius : 81

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 2:27 am

Iš ties.. Cropp darbai yra nerealūs. Šis tikrai išspaudė iš manęs ašarą.
Tiesiog nuostabu. Kai įsiskaitai tai pajunti,lėtini,greitini balsą dedi intonaciją ir atrodo lyg čia būtų tikrovėje. Dar plius įsivaizduoji tą širmuką stovinti
pririštą prie medžio ir žiūrintį į tave tom žvilgančiom akim... Ne ,nu. Mad daugiau nei viena ašarą tuoj iškris iš vokų Very Happy
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimePir. 05 04, 2009 11:26 pm

Aiste. rašo:
Nesipyykstam gi. :]]
Tiesiog mes gal jautresnės už Keirą. Na , bet vistiek nemanau kad neesi patempus žirgo, nubaudus steku or something like that.

Aišku esu ir patempus ir steku, bet čia buvo su reikalu, ir tikrai ne per žiauriausiai reikalaudama iš jo neįmanomų dalykų.
Atgal į viršų Go down
Moncė.

Moncė.

Pranešimų skaičius : 62

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeAntr. 05 05, 2009 12:52 am

Cropp., šaunuolė labai kažkaip įpatingai išreiškiai tą žirgo kančią.
O patemt ar šiaip biškį užvost žirgui manau įprasta. Įprasta, kai sėdi žmogus su saiku ir su galva.
Čia tik mano nuomonė.
Atgal į viršų Go down
Geisha

Geisha

Pranešimų skaičius : 39

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeAntr. 05 05, 2009 2:31 am

Žavinga Wink
Vos neapsiverkiau bounce
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeAntr. 05 05, 2009 2:56 pm

Įprasta? Ar jums būtų įprasta kad įdėtų metalą į burną ir drąskytų . Kažin.
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 1:03 am

Aiste, nu prajuokinai. Nori pasakyti, kad tu joji ant žirgo, kai jis be žąslų, ir nenaudoji nei steko nei pentinų? xDDDDD
Atgal į viršų Go down
choco*cola

choco*cola

Pranešimų skaičius : 151

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 1:12 am

Nu blemba baikit. Yra tokiems dalykams kaip diskusijom kita vieta. cheers Užkniso juodai. study
Atgal į viršų Go down
Aiste.

Aiste.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 2:24 am

Aš taip nesakiau, gi rašiau, kad apgalvojau savo veiksmus. O tu sakei, kad joji taip kad arkliui neskauda ir nieko jam nedarai. Bla,bla.
Atgal į viršų Go down
Keira.

Keira.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 2:33 am

Aišku, retas kuris apgalvoja ir etc. Bet tu kalbėk apie tuos, kurie tikrai tampo, o ne kaltink mane. Jei aš neverkiu, tai nereiškia, jog esu beširdė, ir Cropp. kurinys yra šūdas ir etc.
Atgal į viršų Go down
Cropp.

Cropp.

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitimeTr. 05 06, 2009 3:57 am

Administratoriai, jei galit, pravalykit šitą temą biškį, nes čia jau nebe "Cropp kūryba", o "Pykčių turgus" :>
Be to, šio kūrinio esmė ne tai, kiek kartų tu uždavei žirgui steku, patempei pavaiais stipriai ar panašiai sukėlei jam skausmą- šis kūrinys apie ryšį tarp žmogaus iš šio nuostabaus gyvūno. Taigi, šia tema diskusija baigta.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

flood'as. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: flood'as.   flood'as. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

flood'as.
Atgal į viršų 
Puslapis 11